Plan lekcji dla klasy 2K

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1
08:00 - 08:45
WF
Przemysław Malujdy
Sala gimnastyczna
Chłopcy (2K (gim32)) Chłopcy (2L (gim32))
WF
Wiesław Klimecki
Sala gimnastyczna
Dziewczęta
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
Grupa 1
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
Grupa 2
Chem.
Małgorzata Majewska
110
2K (gim32)
Rel.
Czesław Wróbel
27
2K (gim32)
jęz. hiszp.
Robert Kupiński
206a
Grupa 1
Jęz. niem.
Agnieszka Mazur
211a
Grupa 2
2
08:55 - 09:40
WF
Przemysław Malujdy
Sala gimnastyczna
Chłopcy (2K (gim32)) Chłopcy (2L (gim32))
WF
Wiesław Klimecki
Sala gimnastyczna
Dziewczęta
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
Grupa 1
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
Grupa 2
Jęz. pol.
Katarzyna Kołodziej-Leśniak
104
2K (gim32)
Jęz. pol.
Katarzyna Kołodziej-Leśniak
104
2K (gim32)
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
Grupa 1
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
Grupa 2
3
09:50 - 10:35
Mat.
Małgorzata Komarzyńska-Jasiak
113
2K (gim32)
Fiz.
Małgorzata Grabowska
111
2K (gim32)
Jęz. pol.
Katarzyna Kołodziej-Leśniak
104
2K (gim32)
Mat.
Małgorzata Komarzyńska-Jasiak
113
2K (gim32)
Jęz. pol.
Katarzyna Kołodziej-Leśniak
114
2K (gim32)
4
10:45 - 11:30
R. n. d.
Joanna Deubel
206
2K (gim32)
Mat.
Małgorzata Komarzyńska-Jasiak
113
2K (gim32)
jęz. hiszp.
Robert Kupiński
206a
Grupa 1
Jęz. niem.
Agnieszka Mazur
211a
Grupa 2
Biol.
Aneta Bierkowska
8
2K (gim32)
Jęz. pol.
Katarzyna Kołodziej-Leśniak
114
2K (gim32)
5
11:45 - 12:30
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
Grupa 1
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
Grupa 2
Mat.
Małgorzata Komarzyńska-Jasiak
113
2K (gim32)
WF
Przemysław Malujdy
Sala gimnastyczna
Chłopcy (2K (gim32)) Chłopcy (2L (gim32))
WF
Wiesław Klimecki
Sala gimnastyczna
Dziewczęta
Geogr.
Anna Grygorowicz-Szulc
11
2K (gim32)
Rel.
Czesław Wróbel
27
2K (gim32)
6
12:40 - 13:25
Zaj. art.
Renata Fabiańska Grzybowska
104
2K (gim32)
jęz. hiszp.
Robert Kupiński
206a
Grupa 1
Jęz. niem.
Agnieszka Mazur
211a
Grupa 2
WF
Przemysław Malujdy
Sala gimnastyczna
Chłopcy (2K (gim32)) Chłopcy (2L (gim32))
WF
Wiesław Klimecki
Sala gimnastyczna
Dziewczęta
Infor.
Lubomir Czajka
204
Grupa 1
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
Grupa 2
Fiz.
Małgorzata Grabowska
111
2K (gim32)
7
13:40 - 14:25
Hist.
Brygida Hajduk- Migdalska
106
2K (gim32)
Zaj/godz wych.
Anna Grygorowicz-Szulc
11
2K (gim32)
Biol.
Aneta Bierkowska
8
2K (gim32)
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
Grupa 1
Infor.
Lubomir Czajka
204
Grupa 2
-
8
14:35 - 15:20
WOS
Brygida Hajduk- Migdalska
106
2K (gim32)
biologia dwujęz.
Katarzyna Prabucka
206
2K (gim32)
Hist.
Brygida Hajduk- Migdalska
106
2K (gim32)
-
-
9
15:25 - 16:10
-
-
-
-
-
10
16:20 - 17:05
-
-
-
-
-
11
17:15 - 18:00
-
-
-
-
-
12
18:10 - 18:55
-
-
-
-
-